Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Nr 3 w Skarżysku-Kamiennej (ZS Samochodowo-Usługowych)

Liczba wolnych miejsc: 14

Nazwisko Imię Decyzja
Antos Agata nieprzyjęty
Banasik Julia nieprzyjęty
Bandura Norbert przyjęty
Barański Ernest nieprzyjęty
Bednarz Julia nieprzyjęty
Bilska Oliwia Estera przyjęty
BOBER MACIEJ przyjęty
Brodnicki Stanisław przyjęty
Bzdrenga Daniel nieprzyjęty
Ciężarkiewicz Kamil przyjęty
CISEK JULIA nieprzyjęty
Czubak Krystian przyjęty
Dąbek Wiktoria nieprzyjęty
Dąbrowa Nikola przyjęty
Dobosz Natalia Wiktoria nieprzyjęty
Dobrasiewicz Amelia nieprzyjęty
dudek aleksandra przyjęty
Dulęba Natalia przyjęty
Dulęba Zuzanna nieprzyjęty
Dwojak Maria przyjęty
Dziopa Cassandra nieprzyjęty
Gawor Kacper nieprzyjęty
Gębski Kacper nieprzyjęty
Giezgała Jacek Kamil przyjęty
Grabda Roksana Oktawia nieprzyjęty
Gruszczyńska Justyna nieprzyjęty
Gruszczyńska Klaudia nieprzyjęty
Gruszczyński Mateusz nieprzyjęty
Grzejszczyk Karol przyjęty
Janik Julia przyjęty
Kaca Kinga przyjęty
KACZMARCZYK ALEKSANDRA nieprzyjęty
Kaczyńska Estera nieprzyjęty
Kamiński Paweł przyjęty
Karnowska Małgorzata przyjęty
Kiljan Natalia przyjęty
Klepaczewski Brajan nieprzyjęty
KOSELA WIKTORIA nieprzyjęty
Kowalczyk Katarzyna przyjęty
Kowalczyk Natalia Anna nieprzyjęty
Kowalski Sylwester przyjęty
Kozak Karolina nieprzyjęty
KWAŚNIEWSKA ALICJA ANNA przyjęty
Kwaśnik Łukasz przyjęty
Kwaterski Jakub nieprzyjęty
Kwiecień Nikola przyjęty
Latała Kacper przyjęty
Lewandowska Natalia przyjęty
Łabuda Maja nieprzyjęty
Łapka Agata Iwona przyjęty
Łoza Natalia przyjęty
Maciejewska Amelia przyjęty
Marczak Karol przyjęty
Markowski Wojciech przyjęty
Miernik Marcel nieprzyjęty
Miernik Piotr przyjęty
MIERNIK KRYSTIAN nieprzyjęty
Misiak Sandra nieprzyjęty
Miziewicz Karolina nieprzyjęty
Młynarczyk Kinga Patrycja przyjęty
Mołdawa Rafał Piotr przyjęty
Niedzielska Teresa nieprzyjęty
Nowak Emilia przyjęty
Nowak Oskar przyjęty
Nowek Martyna przyjęty
Nyga Kacper nieprzyjęty
Ochnik Natalia nieprzyjęty
Ostrek Julia przyjęty
Parszewska Nikola przyjęty
Pastuszka Zuzanna Wiktoria przyjęty
Pępczak Klaudia przyjęty
Piec Agata przyjęty
Polakowska Magdalena przyjęty
Rybicka Gabriela przyjęty
Rymarczyk Maciej przyjęty
Seweryn Oliwia Maja nieprzyjęty
Skarbek Kacper przyjęty
Skrzyniarz Mateusz nieprzyjęty
Snopek Oskar nieprzyjęty
Sochacka Kamila przyjęty
Spadło Magdalena przyjęty
Stojek Maja, Dorota nieprzyjęty
Stopa Dominika przyjęty
Synowiec Karol przyjęty
Szafraniec Luiza przyjęty
Szejpało Krystian Łukasz nieprzyjęty
Turski Szymon nieprzyjęty
Wanko Sylwia nieprzyjęty
Warso Karol Nikodem nieprzyjęty
Wikło Natalia nieprzyjęty
Wilczyński Konrad nieprzyjęty
WRONA KAROLINA nieprzyjęty
Ziomek Paulina przyjęty
Ziółczyński Przemysław nieprzyjęty



Oddział Najniższa liczba punktów
(1TF-SP) [O] Technik usług fryzjerskich (ang-niem,ros) 29.5
(1TS-SP) [O] Technik pojazdów samochodowych (ang-ros,niem) 14
(1TCP-SP) [O] Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem,ros) 42.9



Data publikacji listy: .........................................................

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia Nr 3 w Skarżysku-Kamiennej (ZS Samochodowo-Usługowych)

Liczba wolnych miejsc: 248

Nazwisko Imię Decyzja
Antos Agata przyjęty
Antos Katarzyna przyjęty
Bandura Norbert nieprzyjęty
Bilska Oliwia Estera nieprzyjęty
Brodnicki Stanisław nieprzyjęty
Ciężarkiewicz Kamil nieprzyjęty
Dąbrowa Ilaria Sara przyjęty
Dąbrowski Kacper przyjęty
Długosz Piotr przyjęty
Dwojak Maria nieprzyjęty
Glista Mikołaj nieprzyjęty
Jastrzębski Marcel przyjęty
Konieczny Kamil przyjęty
Kowalik Jarosław przyjęty
Kowalski Kacper przyjęty
Kowalski Sylwester nieprzyjęty
Kozak Karolina przyjęty
Kwaterski Jakub przyjęty
Laśkiewicz Julia przyjęty
Marczak Karol nieprzyjęty
Nowak Emilia nieprzyjęty
Ostrek Julia nieprzyjęty
Pachla Kacper przyjęty
Parszewska Nikola nieprzyjęty
Pawlaczyk Mateusz przyjęty
Plaskota Małgorzata przyjęty
Rurarz Hubert nieprzyjęty
Sieczka Albert przyjęty
Sieczka Wiktor nieprzyjęty
Sodel Bruno przyjęty
Stando Tatiana przyjęty
Stępień Wiktoria przyjęty
Stojek Maja, Dorota przyjęty
Syzduł Nikola przyjęty
Szafraniec Luiza nieprzyjęty
Winecki Krzysztof przyjęty



Oddział Najniższa liczba punktów
(1A-SP) [O] Cukiernik (ang) 36.4
(1C-SP) [O] Monter sieci i instalacji sanitarnych (ang) 8
(1D-SP) [O] Fryzjer (ang) 34.3
(1E-SP) [O] Kierowca mechanik (ang) 26.4
(1F-SP) [O] Kucharz (ang) 20
(1G-SP) [O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang) 26.35
(1H-SP) [O] Operator obrabiarek skrawających (ang) 27.6