Plan Liceum dla Dorosłych

KWIECIEŃ

l.p.

godzina

SEMESTR IV

SEMESTR VI

05.04.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

 J.POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

 J.POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

06.04.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J.POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska  egzamin pisemny

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

MATEMATYKA    egzamin pisemny

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

BIOLOGIA   (1godzina)

Anna Malik

 

12.04.2019

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA  

Anna Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA  

Anna Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

13.04.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI     egzamin pisemny

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

 

Egzaminy ustne

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

 

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

 

26.04.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

-------------------------------------------

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

27.04.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Artur Malik

--------------------------------------------------

 

MARZEC

l.p.

godzina

SEMESTR IV

SEMESTR VI

01.03.2019

1.

2.

16.00

17.30

HISTORIA

B. Chrzanowska

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

HISTORIA

B. Chrzanowska

BIOLOGIA

Anna Malik

02.03.2019

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

J. ANGIELSKI        

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

J. ANGIELSKI        

M. Karpeta

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

 

22.03.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

23.03.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

 

29.03.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

30.03.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

Artur Malik

J. ANGIELSKI        

M. Karpeta

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Artur Malik

J. ANGIELSKI        

M. Karpeta

LUTY

l.p.

godzina

SEMESTR IV

SEMESTR VI

01.02.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

02.02.2019

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

 

15.02.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

16.02.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

 

22.02.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

23.02.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

 

STYCZEŃ

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

04.01.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

05.01.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA        egzamin pisemny

Artur Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI               egzamin pisemny

J. Zagajna – Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. ANGIELSKI         egzamin pisemny

J. Domagalska

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

 

Egzaminy ustne

MATEMATYKA

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Artur Malik

11.01.2019

1.

2.

16.00

17.30

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

17.35

19.05

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

12.01.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

J. ANGIELSKI        

J. Domagalska

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

5.

6.

11.10

12.40

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

GRUDZIEŃ

07.12.2018

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

A. Malik

HISTORIA

B. Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

A. Malik

HISTORIA                (1 godzina)

B. Chrzanowska

08.12.2018

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

7.

8.

12.50

14.20

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

14.12.2018

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

MATEMATYKA

A. Malik

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

MATEMATYKA

A. Malik

15.12.2018

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

A. Malik

J. POLSKI                   egzamin pisemny

A. Nowak-Wierzchowska

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA            egzamin pisemny

A. Malik

5.

6.

11.10

12.40

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. ANGIELSKI             egzamin pisemny

M. Karpeta

7.

8.

12.50

14.20

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

Egzaminy ustne

9.

10.

14.25

15.55

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

LISTOPAD

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

09.11.2018

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

10.11.2018

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

 

 

23.11.2018

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

24.11.2018

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

7.

8.

12.50

14.20

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

 

PAŹDZIERNIK

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

05.10.2018

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

HISTORIA

B. Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

HISTORIA

B. Chrzanowska

06.10.2018

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

 

19.10.2018

1.

2.

16.00

17.30

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

3.

4.

17.35

19.05

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. POLSKI

A. Nowak - Wierzchowska

20.10.2018

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Artur Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Artur Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

Artur Malik

J. ANGIELSKI

M. Karpeta

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

B. Chrzanowska

MATEMATYKA

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

B. Chrzanowska

MATEMATYKA

Artur Malik

 

26.10.2018

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

Historia

B. Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

Historia (1 godzina)

B. Chrzanowska

27.10.2018

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Artur Malik

BIOLOGIA

Anna Malik

 

WRZESIEŃ

28.09.2018

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

29.09.2018

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Artur Malik

J. POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Artur Malik

J. POLSKI

A. Nowak-Wierzchowska

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik

9.

10.

14.25

15.55

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

MATEMATYKA

Artur Malik