Plan Liceum dla Dorosłych

Terminy zajazdów II LO w 2019 r.

LISTOPAD 2019
22-23

GRUDZIEŃ 2019
6-7
13-14

STYCZEŃ 2020

10-11

17-18

 

Szczegółowy plan zajęć II LO

STYCZEŃ 2020 r.

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

10.01.2020

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA       

N. Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA       

N. Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

11.01.2020

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI              

J. Zagajna – Wiatr

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI              

J. Zagajna – Wiatr

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI              

J. Zagajna – Wiatr

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA       

N. Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA       

N. Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

17.01.2019

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI              

J. Zagajna – Wiatr

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

Anna Malik

J. POLSKI              

J. Zagajna – Wiatr

18.01.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI               egzamin pisemny

J. Zagajna – Wiatr

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA        egzamin pisemny

N. Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

5.

6.

11.10

12.40

J. ANGIELSKI         egzamin pisemny

J. Domagalska

BIOLOGIA

Anna Malik

7.

8.

12.50

14.20

 

Egzaminy ustne

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

 

 

GRUDZIEŃ 2019

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

6.12.2019

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

07.12.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

5.

6.

11.10

12.40

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA          

A. Malik

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA           

A. Malik

13.12.2019

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

A. Malik

HISTORIA               

B. Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

A. Malik

HISTORIA     (1 godzina) + egzamin ustny

B. Chrzanowska

14.12.2019

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

A. Malik

J. POLSKI                   egzamin pisemny  

J. Zagajna-Wiatr        

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA            egzamin pisemny

A. Malik

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

N. Kamińska

J. ANGIELSKI             egzamin pisemny

Ł. Wnuk

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

N. Kamińska

 

Egzaminy ustne

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

N. Kamińska

 

 

LISTOPAD 2019

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

08.11.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Nina Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Nina Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

09.11.2019

1.

2.

8.00

9.30

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

BIOLOGIA

Anna Malik

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

Nina Kamińska

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

MATEMATYKA

Nina Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

9.

10.

14.25

15.55

MATEMATYKA

Nina Kamińska

BIOLOGIA

Anna Malik

15.11.2019

1.

2.

16.00

17.30

BIOLOGIA

Anna Malik

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

3.

4.

17.35

19.05

BIOLOGIA

Anna Malik

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

16.11.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

5.

6.

11.10

12.40

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

7.

8.

12.50

14.20

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

9.

10.

14.25

15.55

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

21.11.2019

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

BIOLOGIA

Anna Malik

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

BIOLOGIA

Anna Malik

22.11.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Nina Kamińska

MATEMATYKA

Artur Malik

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Nina Kamińska

MATEMATYKA

Artur Malik

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

Nina Kamińska

MATEMATYKA

Artur Malik

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

 

 

PAŹDZIERNIK 2019

l.p.

godzina

SEMESTR III

SEMESTR V

11.10.2019

1.

2.

16.00

17.30

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

HISTORIA

B. Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

HISTORIA

B. Chrzanowska

12.10.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

N. Kamińska

BIOLOGIA

A. Malik

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

N. Kamińska

BIOLOGIA

A. Malik

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

N. Kamińska

MATEMATYKA

A. Malik

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA

A. Malik

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

A. Malik

MATEMATYKA

A. Malik

25.10.2019

1.

2.

16.00

17.30

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

MATEMATYKA

A. Malik

3.

4.

17.35

19.05

J. POLSKI

J. Zagajna - Wiatr

MATEMATYKA

A. Malik

26.10.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

N. Kamińska

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

N. Kamińska

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

N. Kamińska

J. ANGIELSKI

Ł. Wnuk

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

J.  Zagajna - Wiatr

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

B. Chrzanowska

J. POLSKI

J.  Zagajna - Wiatr

 

 

 

WRZESIEŃ

l.p.

godzina

SEMESTR V

 SEMESTR III

13.09.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

 

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

 

14.09.2019

1.

2.

8.00

9.30

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

3.

4.

9.35

11.05

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

 

5.

6.

11.10

12.40

BIOLOGIA

Anna Malik

 

7.

8.

12.50

14.20

BIOLOGIA

Anna Malik

 

9.

10.

14.25

15.55

BIOLOGIA

Anna Malik

 

 

27.09.2019

1.

2.

16.00

17.30

MATEMATYKA

Artur Malik

HISTORIA

Bożena Chrzanowska

3.

4.

17.35

19.05

MATEMATYKA

Artur Malik

HISTORIA

Bożena Chrzanowska

28.09.2019

1.

2.

8.00

9.30

MATEMATYKA

Artur Malik

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

3.

4.

9.35

11.05

MATEMATYKA

Artur Malik

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

5.

6.

11.10

12.40

MATEMATYKA

Artur Malik

J. POLSKI

J. Zagajna-Wiatr

7.

8.

12.50

14.20

HISTORIA

Bożena Chrzanowska

J. ANGIELSKI

J. Domagalska

9.

10.

14.25

15.55

HISTORIA

Bożena Chrzanowska

J. ANGIELSKI

J. Domagalska